O víkendu se doma představí mužský A-tým v derby s Wizards, doma hrají také dorostenci a mladší žáci

Národní liga pokračuje třetím kolem, Draci vyzvou pražské Wizards. První zápasy sezony čekají mladší žáky a dorostence. Bílé družstvo mladších žáků hraje doma na Fialce. Dorostenci vyzvou Otrokovice a Znojmo.

Muži zvládli napravit domácí prohru s Kobylisy a vyšlápli si ve venkovním utkání na Litomyšl. Utkání v Litomyšli Draci nezačali úplně nejlépe, když už v první minutě inkasovali. První třetina však přinesla brankovou smršť a skončila 3:3, když čtyři vteřiny před první sirénou srovnával Kubeš. Draci byli gólem do šatny namlsaní a hned na začátku druhého dějství se jim podařilo překlopit vývoj zápasu na svou stranu, ve hře 4 na 4 proběhl Filip Steinhaizl celé hřiště a nechytatelně zavěsil do soupeřovy branky. Do konce třetiny přidali Draci ještě dvě branky, vedení si pak ve třetí třetině pohlídali a došli si pro důležité první tři body v Národní lize.

Preview Draci x Wizards

Pražský celek má na kontě také jednu výhru a jednu prohru, stejně jako domácí Draci. Do sezony vstoupili Wizards venkovní výhrou nad Milevskem poměrem 9:7, v druhém kole však nestačili na Start98. Nadcházející utkání bude mít jistě velký náboj, neboť jde o regionální derby a střetnutí s Wizards vždy budilo na hrišti emoce. Navíc se jedná o bývalý tým lodivoda říčanské lavičky Adama Čechoviče, i pro něj to tak bude zajímavé utkání. Během přípravy se Draci s Wizards střetli v rámci turnaje Czech Open, kdy se z výhry 4:2 radovali pražští kouzelníci. Utkání rozhodly především přesilové hry ve kterých byl pražský celek nemilosrdný.

Domácí turnaje mládeže

sobota 28.9. | domácí turnaj dorostenců

V sobotu se koná domácí turnaj 1.ligy dorostenců v Tělocvičně Gymnázia Říčany. Na programu jsou dva zápasy našich Draků, první od 10:00 proti Panthers Otrokovice, druhý od 14:30 proti Znojmu. Přijďte se podívat na nejvyšší dorosteneckou ligu.

neděle 29.9. | domácí turnaj mladších žáků

Mladší žáky čeká domácí turnaj, který pořádají v hale Na Fialce. Začátky zápasů našich Draků jsou od 9:00, 11:00, 13:00 a od 15:00.